Schema (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Default
ca: Per defecte

en: Database
ca: Base de dades

en: Show
ca: Mostra

en: Missing
ca: Perdut

en: Database schema
ca: Esquema de la base de dades

en: Compare
ca: Compara
