Schema (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Database
is: Gagnagrunnur

en: Show
is: Sýna
