Schema (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Show
ku: پیشانبدە

en: SQL
ku: س.کو.ل.
