Schema (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Settings
pt: Configurações

en: Name
pt: Nome

en: Default
pt: Padrão

en: Database
pt: Banco de dados

en: Show
pt: Exibir

en: Match
pt: Ocorrência

en: Missing
pt: Faltando

en: Database schema
pt: Esquema de Banco de Dados

en: Compare
pt: Comparar
