Schema (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Show
sq: Shfaq

en: Database schema
sq: Skema e bazës të së dhënave
