Schema (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Show
lt: Rodyti

en: Match
lt: Sutampa

en: Database schema
lt: Duomenų bazės schema

en: Compare
lt: Palyginti
