Schema (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Description
af: Beskrywing

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: Show
af: Vertoon

en: Database schema
af: Databasis-skema
