Schema (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Default
fi: Oletus

en: Database
fi: Tietokanta

en: Show
fi: Näytä

en: Missing
fi: Puuttuu

en: Compare
fi: Vertaile
