Schema (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Default
gl: Predeterminado

en: Database
gl: Base de datos

en: Show
gl: Amosar

en: Match
gl: Coincide

en: Missing
gl: Perdido

en: Database schema
gl: Esquema da Base de Datos
