Schema (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Description
gu: વર્ણન

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Show
gu: પ્રદર્શિત કરો
