Schema (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Show
hy: Ցուցադրել
