Schema (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Default
id: Bawaan

en: Show
id: Tampilkan

en: Missing
id: Hilang

en: Database schema
id: Skema database
