Schema (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Default
jv: Gawan

en: Show
jv: Kétoknā
