Schema (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Description
ka: აღწერა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: Show
ka: ჩვენება

en: Database schema
ka: მონაცემთა ბაზის სქემა
