Schema (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Default
oc: Per defaut

en: Database
oc: Basa de donadas

en: Show
oc: Afichar

en: Missing
oc: Mancant

en: Database schema
oc: Esquèma de banca de donadas

en: Schema
oc: Esquèma
