Schema (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Default
tr: Varsayılan

en: Database
tr: Veritabanı

en: Show
tr: Göster

en: Missing
tr: Kayıp

en: Database schema
tr: Veritabanı şeması
