Schema (7.x-1.3) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Show
bn: দেখাও
