Schema (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Default
hr: Zadano

en: Show
hr: Prikaži

en: Database schema
hr: Shema baze podataka
