Schema (7.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Default
pt: Por defeito

en: Database
pt: Base de dados

en: Show
pt: Mostrar

en: Match
pt: Coincidente

en: Missing
pt: Em falta

en: Database schema
pt: Esquema da Base de Dados

en: Schema
pt: Esquema

en: Compare
pt: Comparar
