Schema (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Default
ro: Implicit

en: Database
ro: Bază de date

en: Show
ro: Arată

en: Missing
ro: Lipsește

en: Database schema
ro: Schemă bază de date
