Schema (7.x-1.3) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Show
ta: காட்டு

en: Missing
ta: காணாமல்

en: Database schema
ta: தரவுத்தள அமைப்பு

en: SQL
ta: எஸ்க்யூஎல்
