Schema.org Metatag (7.x-1.4) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Location
mk: Локација

en: menu
mk: мени
