Schema.org (7.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Date
cs: Datum

en: Image
cs: Obrázek

en: Name
cs: Jméno

en: Location
cs: Místo

en: Other
cs: Jiné

en: About
cs: Popis
