Schema.org (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Image
el: Εικόνα

en: Name
el: Όνομα

en: Event
el: Συμβάν

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Other
el: Άλλο

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: About
el: Περί
