Schema.org (7.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Image
hy: Նկար

en: Name
hy: Անուն

en: Location
hy: գտնվելու վայրը
