Schema.org (7.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Titill

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Date
is: Dagsetning

en: Image
is: Mynd

en: Name
is: Nafn

en: Event
is: Viðburður

en: Location
is: Staðsetning

en: Photo
is: Mynd

en: About
is: Um
