Schema.org (7.x-1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Date
mn: Огноо

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: Location
mn: Байрлал
