Schema.org (7.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Name
my: အမည်

en: Other
my: အခြား

en: About
my: အကြောင်း
