Schema.org (7.x-1.0-beta2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Date
os: Датæ

en: Image
os: Сурæт

en: Name
os: Ном
