Schema.org (7.x-1.0-beta2) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Date
se: Dáhton

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: About
se: Birra
