Schema.org (7.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Date
sk: Dátum

en: Image
sk: Obrázok

en: Name
sk: Názov

en: Event
sk: Podujatie

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Other
sk: Ostatné

en: Property
sk: Vlastnosť

en: Features
sk: Vlastnosti

en: About
sk: Informácie o
