Schema.org (7.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Date
th: วันที่

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Other
th: อื่นๆ

en: Person
th: บุคคล

en: About
th: เกี่ยวกับ
