Schema.org (7.x-1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Image
ug: سۈرەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Location
ug: ئورنى

en: Other
ug: باشقا

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: About
ug: ھەققىدە
