Schema.org (7.x-1.0-beta3) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Image
bo: པར་རིས

en: Name
bo: མིང

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: About
bo: གསལ་བཤད
