Schema.org (7.x-1.0-beta3) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Date
bs: Datum

en: Image
bs: Slika

en: Name
bs: Ime

en: Event
bs: Događaj

en: Location
bs: Lokacija
