Schema.org (7.x-1.0-beta3) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Date
cy: Dyddiad

en: Image
cy: Delwedd

en: Name
cy: Enw

en: Location
cy: Lleoliad
