Schema.org (7.x-1.0-beta3) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Name
dz: མིང་།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།
