Schema.org (7.x-1.0-beta3) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Date
et: Kuupäev

en: Image
et: Pilt

en: Name
et: Nimi

en: Event
et: Sündmus

en: Location
et: Asukoht

en: Photo
et: Pilt

en: About
et: Programmist
