Schema.org (7.x-1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Image
fi: Kuva

en: Name
fi: Nimi

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Location
fi: Sijainti

en: Property
fi: Ominaisuus

en: Photo
fi: Valokuva

en: About
fi: Tietoja
