Schema.org (7.x-1.0-beta3) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Date
ht: Dat

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non
