Schema.org (7.x-1.0-beta3) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Image
ku: وێنە

en: Name
ku: ناو

en: Location
ku: شوێن

en: About
ku: دەربارە
