Schema.org (7.x-1.0-beta4) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Title
af: Titel

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Date
af: Datum

en: Image
af: Beeld

en: Name
af: Naam

en: Location
af: Ligging
