Schema.org (7.x-1.0-beta4) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Date
am: ቀን

en: Name
am: ስም

en: Location
am: ቦታ
