Schema.org (7.x-1.0-beta4) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Type
fil: Uri

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Date
fil: Petsa

en: Name
fil: Pangalan
