Schema.org (7.x-1.0-beta4) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Date
kk: Датасы

en: Image
kk: Сурет

en: Name
kk: Аты

en: Location
kk: Орналасуы
