Schema.org (7.x-1.0-beta4) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Date
lt: Data

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Event
lt: Įvykis

en: Location
lt: Vieta

en: About
lt: Apie
