Schema.org (7.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Date
lv: Datums

en: Image
lv: Attēls

en: Name
lv: Nosaukums

en: Event
lv: Notikums

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: About
lv: Par

en: Bio
lv: Biogrāfija
