Schema.org (7.x-1.0-beta4) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Name
ml: പേര്
