Schema.org (7.x-1.0-beta4) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Date
ne: मिति

en: Name
ne: नाम

en: Location
ne: स्थान

en: About
ne: बारेमा
