Schema.org (7.x-1.0-beta4) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Date
pl: Data

en: Image
pl: Obraz

en: Name
pl: Nazwa

en: Event
pl: Termin

en: Location
pl: Położenie

en: Job Title
pl: Nazwa stanowiska

en: Property
pl: Właściwość

en: Photo
pl: Zdjęcie

en: Person
pl: Osoba

en: About
pl: O stronie
